СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Васил Ѓоргов
Издавање 550€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-45105-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно реновиран стан со три соби во Капиштец веднаш до ТЦ Зебра со сопствено паркинг место во катна гаража.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7111

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.