СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАРПОШ 1

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАРПОШ 1
ул. Орце Николов
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-8960-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 70м2 во Карпош 1 на ул. Орце Николов. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во мала зграда на 1/2 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5392

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.