СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КАРПОШ 4
бул. Партизански одреди
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-14833-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан со површина од 70м2 во населба Карпош 4 на бул.Партизански одреди.
Станот се издава комплетно наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, бања и балкон.
Се наоѓа на 2 кат во зграда од 8 ката со лифт и гледа на источна страна.
Греењето е централно.
Има паркинг простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4625

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.