СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Аминта Трети
Издавање 350€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба
RH-25158-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 70м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на поткровје. Зградата има лифт.

ШИФРА 3465

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.