СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Борис Трајковски
Издавање 550€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28938-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава новоопремен трособен стан со површина од 70м2 во Центар на бул.Борис Трајковски.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба со трпезарија, кујна, две бањи, ходник и балкон.
Се наоѓа на 3 кат.
Станот е опремен со инвертер клима, 55 инч ТВ Филипс 4к, медијапан кујна опремена со машина за садови, микробранова, фурна (електролукс), плотна, фрижидер, аспиратор, плакари медијапан, гарнитура Симпо, машина за перење и сушење облека и гарнитура за тераса.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2034

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.