СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Пролет
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41540-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан дуплекс во Центар кај Полициска станица Пролет, новоградба, зградата е стара 3 години. Станот е полунаместен, има комплет кујна и вградени плакари.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ФЕВРУАРИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6716

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.