СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
На 30м од Броз кафе
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43359-property 70 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 70м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, две купатила и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6947

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.