СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Мито Хаџивасилев Јасмин
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47935-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Реновиран, комплетно опремен стан којшто нуди комодитет, мирна атмосфера и пристапност до сите најважни локации и капацитети за секој вид на потреби.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7368

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.