СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 НА ВОДНО
ул. Водњанска
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-12414-property 70 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан во површина од 70 м2 на приземје и двор во површина од 40 м2. Станот се наоѓа на Водно, во близина на ОУ Кочо Рацин и е целосно модерно наместен. Поседува две спални соби, дневен престој, кујна, тоалет, гостинско wc и балкон. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 4891

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.