СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 71м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 71м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Сава Ковачевиќ
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-8390-property 71 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно опремен стан за живеење.
Станот се наоѓа во комплексот расадник на 3ти спрат од вкупно 4 спрата. Влезот има лифт. Станот се состои од 2 спални соби комплетно опремени, дневна соба со голема гарнитура (NATUZZI), кујна (SCAVOLINI) која се состои од фрижидер, машина за миење садови, фурна, ел. плочи, аспиратор сите од марката FABER&NARDI. Станот има едно големо купатило во кое е сместена машина за перење алишта и едно WC тоалет. Во ходникот како и во спалните соби има лизгачки плакари. Станот истотака поседува една тераса и еден балкон. Од мултидедијалниот дел станот е опремен со 40″ SONY LED TV со терестријални дигитални канали (опција: сателитска, Мах ТВ и оптички интернет, договорно). Греењето на станот е овозможено со клима уред Carrier Inverter, но на барање на закупецот има можност за приклучок на топлификационен систем (моментално е приклучен станот на топлификација).
Станот се издава исклучиво за деловни луѓе, сериозни фамилии и странски фирми. НЕ СЕ ИЗДАВА за повремени средби и за студенти!

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5012

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.