СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ
3 Makedonska Brigada, Aerodrom, Аеродром, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1009, Macedonia
Издавање 230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-21872-property 72 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов трособен стан со површина од 72м2 во населба Аеродром на бул.Трета македонска ударна бригада, спроти Американ колеџ.
Станот е во нова зграда на 5 спрат во зграда од 6 спрата со лифт, парно, бесплатен паркинг простор пред зграда.
Паркингот е со рампа само за станари на зградата.
Зградата е со одлична звучна и термичка изолација јужно ориентирана.
Станот располага со голем дневен простор + две спални соби јужно ориентирани, голема бања со природна вентилација источно ориентирана, со дополнително греење ако не се користи парното.
Станот се издава со основни елементи што се гледаат на сликите: Клима уред, кујна со аспиратор, микро бранова, машина за садови, шпорет на струја и плин, фрижидер.
Станот може да се издаде од 1 мај.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА 4082

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.