СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ
3 Makedonska Brigada, Aerodrom, Аеродром, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1009, Macedonia
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26079-property 72 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 72м2 во Аеродром. Станот е празен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3350

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.