СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР
Vasil Gjorgov, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-24662-property 72 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 90м2 во Центар. Станот е луксузно наместен, реновиран и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 7 кат од вкупно 14 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3531

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.