СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР
Кај гим. Јосип Броз Тито
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47258-property 72 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava kompletno namesten stan kaj gomnazijata J.B.Tito.Stanot se sostoi od dve spalni sobi, dnevna soba so klima, kompletno opremena kujna.So lift i centralno parno.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7307

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.