СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО ЦЕНТАР
Во близина на Католичка црква
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48975-property 72 2 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Се издава стан на подолг период, во Центар, во близина на Католичка Црква, спроти ТЦ Беверли Хилс, на 3-ти спрат, погоден за фамилијарно живеење и за канцеларија. Комплетно опремен.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7468

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.