СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 74м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 74м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Србија
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-21082-property 74 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов невселен панорамски трособен стан со површина од 74м2 во Cevahir Sky City во населба Аеродром со поглед на три страни.
Станот е полу наместен и располага со две спални соби, дневна соба со кујна и трпезарија, купатило, гардеробер во ходник и балкон.
Се наоѓа на 16 кат во зграда од 41 кат со лифт.

Цена по договор во зависност од времетраењето на договорот и начинот на плаќање.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА 2624

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.