СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 75м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 75м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Емил Зола
Издавање 370€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-30310-property 75 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 75м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 5 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ СЕПТЕМВРИ.

ШИФРА 2027

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.