СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 76м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 76м2 ВО КАРПОШ
ул. Дрезденска
Издавање 230€ - Кат од куќа - издавање, Кат од куќа - продажба, Куќа - издавање
RH-21350-property 76 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Станот е од 76 м2 плус голема тераса.
Истиот се состои од:
1. Дн.соба
2. Родителска спална соба
3.Детска спална
4.Бања
5.Кујна
Истиот поседува соларна енергија,шпорет на плин, клима уред, џакузи , сопствено парно, интернет и телефон и спаѓа во економични станови.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 4122

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.