СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 77м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 77м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Сава Ковачевиќ
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26054-property 77 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 77м2 во Кисела Вода. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3353

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.