СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦЕНТАР
Јордан Мијалков, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 400€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба
RH-24912-property 80 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 80м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на 5 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ.

ШИФРА 3496

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.