СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Асном
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41527-property 82 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Станот се наоѓа во населба Аеродром, спроти паркот на езерата, во близина на Хотел Русија и Спортската сала Јане Сандански, во мирен дел на населбата.
Располага со сопствен паркинг, централно греење и лифт.
4ти спрат во зграда со 7 спрата.
Комплетно уреден со убав намештај и има прекрасен распоред на собите-ходник, дневна и трпезарија, засебна кујна, WC, бања, спална и детска соба.
Исто така има и две тераси. Едната тераса е од дневната и е со прекрасен поглед на Вардар и паркот на езерата. Втората тераса е од спалната соба и гледа према мирниот дел од внатрешноста на населбата.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6715

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.