СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 84м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 84м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Наум Наумовски Борче
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-20434-property 84 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава целосно наместен трособен стан 84м2 во Дебар маало до градинката на кружниот тек. Станот се наоѓа на 4-ти кат (од 4). Ориентацијата е северо-запад и е со дневна соба, 2 спални соби, кујна, трпезарија, купатило и мал балкон. Зградата е без лифт.

ШИФРА 3779

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.