СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 87м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 87м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Жил Верн
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27982-property 87 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава одличен трособен стан со површина од 87м2 во населба Кисела Вода на ул.Жил Верн.
Станот е комплетно наместен и опремен со ТВ, сателитска, аларм, комплетно опремена кујна, купатило, wc, две спални соби, дневна соба и две огромни тераси 24м2 (18м2 + 6м2).
Станот се наоѓа на 1 кат од двокатна зграда без лифт, на многу мирна локација 15 минути до центар.
Обезбеден е паркинг простор (гаража).

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2565

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.