СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 87м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 87м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Миле Поп Јорданов
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41441-property 87 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Komplet namesten .Masini za alista i sadovi.
2 frizideri luks kujna.
Parking pred zgrada
Mirno opkruzuvanje.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6707

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.