СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 88м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 88м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кочо Рацин
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42597-property 88 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува реновиран и комплетно наместен стан во строг Центар со две спални соби, два тоалети, остава и тераса. Обезбедено паркинг место.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6880

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.