СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Иван Милутиновиќ
Издавање 550€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47947-property 90 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан од 90 м2 на ул. “Иван Милутиновиќ” спроти влезот на СУГС “Георги Димитров”. Станот е дуплекс и се состои од 2 спални соби, 2 бањи, кујна, трпезарија, дневна соба и 3 тераси. Станот е сместен на последен кат и поткровје, на долниот кат се сместени една спална соба и останаите простории за дневен боравок додека на горниот кат е сместена уште една спална соба со сопствена бања. Во цената е вклучено и едно паркинг место во гаража.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7369

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.