СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кочо Рацин
Издавање 270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47983-property 90 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува стан во строг центар, на Булевар “Кочо Рацин” во кулите Градски ѕид, наспроти Црвен Крст, на само 200 метри оддалеченост од ГТЦ. Станот е целосно опремен и веднаш вселив. Станот има две спални соби со четири одделни кревети, кои се одделени од дневниот простор со ходник (погодни за 4 луѓе), огромен дневен престој со трпезарија , голема кујна, тераса, купатило, гостински тоалет и остава. Станот има клима уред, интернет и кабловска.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7372

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.