СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 96м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 96м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Христо Татарчев
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42696-property 96 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Модерен дуплекс 96 квадрати во К.Вода – веднаш до бензиската пумпа на Макпетрол во зградата на аптека Зегин . Голема дневна , Кујна , Дневен Салон , Мало ( гостинско купатило ) , Тераса / на горниот кат / Спална соба , Детска соба со 2 кревета и 2 училишни Бироа , Големо купатило ( Бања ) . Напомена ( плафоните во горниот дел од станот се со височина по висока од стандарден плафон. Можност за грење со Клими ( инвентори ) и вградено сопствено парно ( на струја ).

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6889

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.