СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН КАТ ОД КУЌА 120м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН КАТ ОД КУЌА 120м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Копачка
Издавање 400€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-47525-property 120 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава реновиран стан од 117м2 + 10m2 тераси, во населба Козле, јужно ориентиран, со отворен поглед кон Водно. Станот се наоѓа на веднаш позади слаткарницата Канела, на многу мирна локација .
Располага со пространа дневна со тераса, 3 спални соби, опремена кујна, 2 тоалети. Станот има сопствено греење на котел.
Во склоп на цената влегува сопствено паркинг место и подрум од 7 м2.
Станот е на 2 спрат (поткровје),од куќа со вкупно две стамбени единици, без лифт и поседува чист имотен лист.
Станот е реновиран ( покрив, водоводна и електрична инсталација сменета, купатила, прозори)
Станбена површина 117м2+30м2ПП
Цената за издавање е 400 еу.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7330

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.