СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Партение Зоографски
Издавање 750€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-53600-property 100 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Греење и ладење со фенкојлери на високо приземје, со две тераси.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7895

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.