СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Дебарца
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10176-property 100 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава 4-собен стан 100м2 во Центар, позади Т.Ц Буњаковец. Станот е наместен и располага со дневна соба, три спални соби, кујна, две купатила и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 15-ТИ АПРИЛ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5228

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.