СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Христо Смирненски
Издавање 320€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10199-property 120 3 Спални 2 Бањи 0 Гаражи

Се издава 4-собен стан 120м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, три спални соби, кујна, две купатила и три балкони. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 5226

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.