СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 135м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 135м2 ВО КАРПОШ
ул. Анкарска
Издавање 600€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-11965-property 135 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава дуплекс стан во Карпош кај Млечен ресторан, со влез од плочникот, на 8-ми кат, 135 м2 по имотен лист. Станот има прекрасен распоред, со 3 спални соби, работна просторија, прекрасна дневна со трпезарија, затворена голема тераса(која може да се користи и како соба), отворена тераса од едната спална соба, голема кујна со логија, две купатила и простран ходник.

Станот се издава комплетно наместен.

Станот се наоѓа на север-запад, со волшебен поглед кон Водно и Шар Планина, и секојдневно зајдисонце.

Станот е реновиран, сменети се сите прозори и со надворешни ролетни и комарник на секој прозорец, реновирана бања, реновиран кров, реновирани внатрешни скали, променет е паркетот, реновирани тераси, со надворешна заштитна врата, додатна стаклена врата во заедничкиот ходник, противпожарна врата.

СТАНОТ НЕ СЕ ИЗДАВА.

ШИФРА 4968

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.