СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 140м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 140м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Илинденска
Издавање 800€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-4628-property 140 3 Спални 2 Бањи 2 Гаражи

Се издава стан во Дебар Маало, на Илинденска, во близина на Градски парк. Станот е комплетно реновиран и прв пат се издава. Има површина од 140 m², со две тераси, подрум (10м²) и 2 паркинг места- во двор и во гаража (20м²). Станот е со голема дневна соба, трпезарија, три спални соби, опремена кујна, купатило и гостинско wc. Има парно греење. Погоден е за домување и како канцелариски простор. Се наоѓа на втори кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4784

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.