СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 180м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 180м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Ристо Шишков
Издавање 800€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41474-property 180 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Станот е комплетно наместен. Се наоѓа веднаш до Влада, Центар. Располага со дневна соба, три спални спални, кујна, две бањи и три балкона. Се наоѓа во зграда на 2/4 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6710

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.