СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 81м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 81м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Илинден
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1794-property 81 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 4-собен стан 81м2 во Центар. Станот е празен и располага со четири простории, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4 кат. Зградата нема лифт. Погоден е за деловен простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3958

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.