СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 85м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 85м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Партизански одреди
Издавање 320€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-51844-property 85 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Реновиран и наместен 4-собен стан со две спални соби, купатило, кујна и детска соба. Спроти пазарчето „Буњаковец“.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7736

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.