СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 94м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 94м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Прашка
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-16157-property 94 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава четворособен стан со површина од 94м2 во населба Тафталиџе на ул.Прашка.
Станот се издава празен и располага со три спални соби, дневна соба, кујна, бања и тераса.
Се наоѓа на 2 кат во зграда од 8 ката со лифт и гледа на западна страна.
Станот е погоден за живеење за фамилија или деловен простор.

ШИФРА 4602

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.