СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 97м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 97м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кирил и Методиј
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57457-property 97 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан во строг Центар во кула, веднаш спроти трговскиот центар Ramstore. Станот е јужноориентиран и се наоѓа веднаш до градинка и училиштето Гоце Делчев. Целосно е реновиран во 2021 година.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8228

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.