СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 113м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 113м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Рилски конгрес
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50347-property 113 4 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Se izdava 5-soben stan 113m2 vo Kisela Voda.
Stanot e na prvi kat vo zgrada od 3 stana.
Vo blizina na MVR i Klinicki centar.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7594

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.