СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Дебарца
Издавање 1500€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-57433-property 120 4 Спални 2 Бањи 2 Гаражи

Се издава спрат од куќа во Дебар маало.
Станот е со 3 спални соби, 2 бањи, дневна, кујна со трпезарија и голема тераса.
Располага со гаража, две паркинг места и двор од 800 квадратни метри.

Се издава за живеење или за деловен простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8226

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.