СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Владимир Комаров
Издавање 270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42681-property 58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан од 58 м2 во Аеродром на ул. Владимир Комаров, карши новиот Рамстор.Станот е потполно реновиран и опремен со новиот мебел.Има градско парно и слободен паркинг со многу зеленило.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6888

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.