СЕ ИЗДВА 3-СОБЕН СТАН 93М2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДВА 3-СОБЕН СТАН 93М2 ВО КОЗЛЕ
Во близина на Кам маркет
Издавање 450€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-51849-property 93 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан од 93м2 со 2 тераси(С/Ј), во мирна улица во Козле.
Слободен е од март и предност имаат за подолг престој

Се состои од голема дневна, кујна со трпезарија, две спални и тоалет.
Ориентација југ/запад/север
На прв кат, во куќа која се состои од приземје, кат и подкровје.
Сопствен влез и паркинг место.
Комплетно реновиран 2017-18.

Парно греење поврзано на топлификација, но со современа реконструирана индивидуална топлотна подстаница само за станот, со изменувач, сопствен калориметар и автоматска регулација со електровентил , многу економично решение со мали месечни трошкови.

Станот се наоѓа во Козле на мирна улица, во близина на КАМ маркет.
Во непосредна близина има градинка, училиште, фурна, Канела, пиљара, и Веро. А за рекреација веднаш сте на падините на Водно.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД МАРТ, 2022 ГОДИНА.

ШИФРА 7737

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.