Sort By:  

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 16м2 ВО КАРПОШ

Продажба
1100€ - Деловен Објект - продажба, Деловен Простор – продажба

Се продава деловен простор 16м2 во Карпош, објект Алуминка. Се наоѓа на приземје. ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7098 На следниот линк можете да…

More Details
16 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.