Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 14м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
115€ Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање

Deloven prostor 14m2 prv sprat vo Beverly Hills Skopje. Raspolaga…

More Details
14
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 86м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
400€ Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање, Кат од куќа - издавање

Se iznajmuva kancelariski prostor od 86 m2 na Ul. Ruzveltova,…

More Details
86
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
250€ Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање

Se izdava prostor vo Centar pogoden za sekakva namena. Prostorot…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 75м2 НА ВОДНО

Издавање
230€ Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Se izdava kukja nad drzavna bolnica na ekstra lokacija. Raspolaga…

More Details
75
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА КУЌА 380м2 ВО ЧЕНТО

Издавање
550€ Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава куќа идеална за деловен простор (бизнис) или за…

More Details
380
8 Bedrooms
3 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО АЕРОДРОМ / CEVAHIR SKY CITY

Издавање
450€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот е луксузно наместен, со поглед на 3 страни, со…

More Details
65
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 51м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
200€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se iznajmuva vednas vseliv, renoviran i funkcionalen stan vo Kisela…

More Details
51
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
220€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Stanot e nov, nevselen, so centralno parno, na 6ti kat…

More Details
47
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.