СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 25М2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 25М2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Антон Попов
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-13633-property 25 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 25м2 во Кисела Вода, кај Шампионче. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон. Греењето е на струја и гледа на јужна страна. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 4746

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.