СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 42м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 42м2 ВО ЦЕНТАР
Јордан Мијалков, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 900€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-5038-property 42 2 Спални 1 Бањи 2 Гаражи

Се издава деловен простор 42м2 во Центар на ул. Јордан Мијалков. Деловниот простор е празен и располага со две простории, гледа на исток, греењето е градско парно и има две паркинг места. Се наоѓа во зграда на приземје.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5584

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.