СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 63м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 63м2 ВО ЦЕНТАР
Спроти опера и балет
Издавање 550€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-60141-property 63 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува деловен простор со големина од 63м2. Сместен е во деловен објект со лифт на втор спрат,лоциран во строгиот центар од градот, спроти Национална опера и балет веднаш позади зградата на А1 во адвокатската уличка.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8458

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.