СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 50м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 50м2 ВО ЦРНИЧЕ
Христо Узунов, Crniche, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 300€ - Кат од куќа - издавање
RH-8045-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава кат од куќа од 50м2 со обезбеден приватен паркинг внатре во двор со затворена капија. (може да се види на сликите) , објектот има дневна, трпезарија, кујна, купатило, ходник, посебна спална и тараса. Греењето е обезбедено со инвертер клима во дневниот престој, додека во спалната има дополнително грејно тело на струја, во купатилото исто така има регистер. Има интернет и телевизија и вклучено е во цената.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5036

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.