СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ 54м2 ВО МАЏИР МААЛО

СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ 54м2 ВО МАЏИР МААЛО
Во Маџир Маало
Издавање 7€ - Локал - издавање
RH-13870-property 54 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава локал 54м2 во населба Маџир маало.
Локалот се издава празен и располага со една голема просторија.
Греењето е на струја со клима уред.
Има паркинг простор.
Локалот се наоѓа на приземје и гледа на источна страна.

Цена за издавање: 7 ЕУР x м2
По договор.

ЛОКАЛОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4714

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.